Новини Чернівці. БукІнфо. Чернівці. БукІнфо - Чернівецькі новини / Буковинські новини. Буковина. Чернівецька область. Новини Буковини. Новини Чернівецької області.

 
 
ГОЛОВНА | БЛОГИ | ПРО НАС | АРХІВ | ФОТОСЕРВІС | КОНТАКТИ | ВХІД НА САЙТ
Дивись:
 НОВИНИ
 СПОРТ
 ІНТЕРВ'Ю
 ПЕРСОНАЛІЇ
 АНАЛІТИКА
 ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЇ
 КРИМІНАЛ
 ШОУ-БІЗНЕС
 НАУКА
 ІСТОРІЯ
 ПОЛІТИКА
 СКАНДАЛИ
 ЦІКАВИНКИ
 ТЕХНОЛОГІЇ
 БІЗНЕС
 КУЛЬТУРА
 ЗДОРОВ'Я
 НАДЗВИЧАЙНІ СИТУАЦІЇ
 ПРЕС-ОГЛЯД
 ЧЕРНІВЦІ
 ЕКОНОМІКА
 ОСВІТА
 ЕКОЛОГІЯ
 МАС-МЕДІА
 РЕЛІГІЯ
 МІЖНАРОДНІ НОВИНИ
 ПРАВО
 КОРДОН
 ПРЕЗИДЕНТСЬКІ ВИБОРИ
 ПРОТЕСТИ
 НАРОДНІ ТРАДИЦІЇ
 МИСТЕЦТВО
 БЛАГОДІЙНІСТЬ
 ЧЕРВОНА РУТА 2009
 ОБЛАСНА ВЛАДА
 ВІДПОЧИНОК
 АРМІЯ
 ЖИТІЄ МОЄ
 БЛОГИ
 ОЧЕВИДНЕ-НЕЙМОВІРНЕ
АРХIВ
 
новин
веб-конференцiй
опитувань
ПРО НАС
КОНТАКТИ
ПОШУК
 


Новини від Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...
 
 
 
Loading...

Новини Чернівці та Буковинського краю. Щоденні чернівецькі новини, буковинські новини, новини буковини, прессконференції, анонси, блоги, опитування.

  Стрічка гарячих новин  /  ОБЛАСНА ВЛАДА   >>> Сьогоднi: 23-01-2020
Головне
Середа, 22 Сiчня
ЧИ ПОЧУЮТЬ НАРЕШТІ ЛЮДЕЙ? / Сільський голова села Чорнівка вкотре звернувся до голови Чернівецької ОДА Сергія Осачука із проханням залишити село у складі Чернівецької ОТГ під час доопрацювання перспективного плану формування громад області. Про це Георгій Бота написав у Фейсбук. Сільський голова Чорнівки повідомив, що 20 січня керівництво ОДА направило на розгляд урядовій комісії в Мінрегіоні перспективний план у варіанті, де Чорнівка "об'єднується" з Топорівцями та Колінківцями, а не з Чернівцями. Тож Георгій Бота зареєстрував ще одне звернення щодо приєднання села до громади Чернівців.
ПОВНИЙ БЕЗЛАД / Чернівецькою місцевою прокуратурою подано до Господарського суду позовну заяву в інтересах держави в особі Чернівецької міської ради до товариства з обмеженою відповідальністю про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки площею 0, 1387 га вартістю понад 5 млн грн, яка відноситься до земель запасу міста Чернівців. Встановлено, що товариство здійснюючи будівництво багатоквартирного житлового будинку на орендованій у Чернівецької міської ради земельній ділянці, яка знаходиться по вулиці Руській, самовільно зайняло сусідню земельну ділянку комунальної власності...
Вiвторок, 21 Сiчня
КАДРОВІ ПЕРЕПЕТІЇ / Директор Департаменту соцзахисту Чернівецької ОДА Віталій Савкін звільнився з посади за власним бажанням. Декларацію перед звільненням оприлюднив на сайті НАЗК. У коментарі Суспільному Савкін сказав, звільнитися його попросили. «Ми всю програму виконали, програма оздоровлення дітей реалізована, гроші до бюджету не повертали. Чому я не влаштовую – це вже питання не до мене», – сказав він. Також Віталій Савкін сказав, що не буде подаватися на конкурс на посаду керівника Департаменту соцзахисту. Кервництво ОДА ніяк не повідомяє про це звільнення.
Понедiлок, 20 Сiчня
ОЙ, ЩОСЬ ГРЯДЕ... / Проєкт перспективного плану формування територій громад Чернівецької області обговорили 20 січня у Мінрегіоні. У консультативній нараді взяли участь голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук, перший заступник голови Богдан Ковалюк та директор Департаменту регіонального розвитку ОДА Віктор Подорожний. Проєктом перспективного плану охоплено 100% території Чернівецької області. Документ передбачає 51 ОТГ, із яких 39 вже утворено та 12 – на різних етапах створення, - пише прес-служба Чернівецької ОДА.
Четвер, 16 Сiчня
НОВІ ОБЛИЧЧЯ / Олег Чорний працює лікарем-онкологом у Чернівецькому онкологічному диспансері. Він оприлюднив свою декларацію на сайті НАЗК як кандидата на посаду директора Департаменту охорони здоров`я Чернівецької ОДА. Олег Чорний також працює клінічним ординатором кафедри онкології і радіології Буковинського державного медичного університету, - повідомляє сайт Суспільне:Медіа.
ХТО-ХТО В "РУКАВИЧЦІ" ЖИВЕ? / У Чернівецькій області створено Госпітальну раду Чернівецького госпітального округу. Як повідомляє прес-служба ОДА, сьогодні відповідне розпорядження підписав голова ОДА Сергій Осачук. Як зазначається у розпорядженні, Госпітальну раду очолила в.о. заступника голови Чернівецької ОДА Наталія Гусак. До складу Госпітальної ради крім фахових медиків, відомих науковців, громадських діячів, запропонували увійти й кільком районним чиновникам: голові Заставнівської райради Сергію Капіцькому, голові Сокирянської райради Василю Козаку, керуючій справами виконкому Кельменецької райради Людмилі Світлій та заступнику голови Сторожинецької райради Володимиру Філіповичу. 

 

ВЛАДНИМИ КОРИДОРАМИ / Голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук ліквідував діяльність управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції, а також створив департамент комунікацій Чернівецької ОДА. Як повідомляє molbuk.ua, про це йдеться у відповідному розпорядженні за підписом Осачука. Зокрема, документ передбачає ліквідацію управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Чернівецької ОДА з чисельність 11 штатних одиниць. 
Середа, 1 Сiчня
З РЕЧАМИ НА ВИХІД / Від сьогодні, 1 січня в України розпочинається масштабне скорочення співробітників районних державних адміністрацій. Як повідомляє molbuk.ua, уряд планує скоротити майже 18 тисяч посадовців. Скорочення в РДА пов’язані з тим, що частина їхніх функцій дублюються об’єднаними територіальними громадами, частина застаріла або неефективна, частина може бути передана на вищий рівень, частина будуть об’єднані. У Чернівецькій області мають скоротити майже 300 чиновників. Чиновникам у РДА вже повідомили письмово про скорочення.
Вiвторок, 31 Грудня
ЗОЛОТЕ КОРИТО? / У Чернівецькій області сформувався цілий перелік кандидатур на посади керівників районних державних адміністрацій. На крісла голів деяких районних держадміністрацій претендують по троє кандидатів. Тож боротьба за посади відбувається у кожному районі Чернівецької області, пише molbuk.ua. На основі даних, оприлюднених на офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції, випливає інформація про таких претендентів:
П'ятниця, 27 Грудня
ЇХ ЗНАЛИ НЕ ЛИШЕ В ЛИЦЕ / Скандальний депутат Чернівецької міськради Богдан Ковалюк, який претендує на посаду першого заступника голови Чернівецької ОДА, підписав перше розпорядження у статусі виконувача обов’язків голови Чернівецької ОДА. Відповідний документ оприлюднено на сайті "будинку з левами", пише molbuk.ua Це розпорядження стосується виділення грошей з державного фонду регіонального розвитку департаменту капітального будівництва та дорожнього господарства ОДА та Недобоївській сільській раді Хотинського району.
КОМУ ПОСАДУ? / У Чернівецькій обласній державній адміністрації оголосили конкурси на заміщення ряду вакантних посад. Як повідомляє molbuk.ua, про це свідчать розпорядження, підписані 26 грудня головою Чернівецької ОДА Сергієм Осачуком. Згідно з цими документами, у ОДА оголосили кадрові конкурси на заміщення таких посад державної служби категорії "Б": – керівника апарату Чернівецької ОДА;
Четвер, 19 Грудня
ЧИ ПОЧУЮТЬ? / Відповідне рішення підтримали більшість депутатів ради. Депутати Чернівецької обласної ради звернулися до Верховної Ради України щодо скасування закону про обов'язкові касові апарати для ФОПів, - інформує ІА АСС. "З метою недопущення негативних економічних наслідків, погіршення інвестиційного клімату в Україні та посилення соціальної напруги в суспільстві Чернівецька обласна рада звертається до Верховної ради України з проханням скасувати
Середа, 18 Грудня
ГРОШІ НА БОЧКУ / На сесії Чернівецької обласної ради сьогодні, 18 грудня, депутати ухвалили обласний бюджет області на 2020 рік. Дохідна частина обласного бюджету складає 1 млрд 859 млн грн, в структурі якої власні надходження займають 32,4%, дотації з Державного бюджету України – 28% відсотків, субвенції – 39,6%. Про це повідомили у пресслужбі ОДА. Обсяг власних доходів загального фонду обласного бюджету становитиме 532,2 млн грн і збільшиться у порівнянні з затвердженим планом на 2019 рік на 96,2 млн грн. (22,1%). Найбільшу питому вагу в ньому, займає податок на доходи фізичних осіб – 90,6%. Видаткова частина обласного бюджету передбачена в сумі 1 млрд 856,1 млн грн, надання кредитів – 3,5 млн гривень.
А ГАХ І ПУРШАГА КАЖУТЬ, ЩО ВСЕ "ОК" / Голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук заявив, що йому довелося "червоніти" за Чернівецьку область на нараді у Києві. Як повідомляє molbuk.ua, про це він сказав сьогодні у ході роботи сесії Чернівецької обласної ради. Так, у своєму виступі він заявив, що як голова ОДА, докладатиме всіх зусиль, щоб "наша з вами взаємодія була найбільш ефективною".
Вiвторок, 17 Грудня
ЯК МУХИ НА МЕД / За крісло голови Сторожинецької райдержадміністрації побореться ще один кандидат – Андрій Скіпор. Про це свідчить електронна декларація, оприлюднена Скіпором на сайті НАЗК, пише molbuk.ua У документі він вказав, що є претендентом на посаду голови Сторожинецької РДА. Він народився в селі Нижні Петрівці, а нині проживає у Сторожинці Чернівецької області. У минулому він був приватним підприємцем
Недiля, 15 Грудня
ЩЕ НЕ ВЕЧІР / Новим головою Хотинської районної державної адміністрації може стати сільський голова Клішківців Василь Ченківський. Як повідомляє molbuk.ua, про це свідчать дані, оприлюднені в його електронній декларації на сайті НАЗК. Зокрема, Ченківський зазначив, що він є кандидатом на посаду голови Хотинської РДА.
Субота, 14 Грудня
ПРИВІТ "ДЄДУШКЄ І МАЛЬЧІКУ" / Чернівецька ОДА опинилась у списку аутсайдерів, серед облдержадміністрацій, які не змогли використати майже 3 мільярда на ремонт доріг з Дорожнього фонду. Про це повідомляє радник прем'єр-міністра України Юрій Голик на свуоїй сторінці у Фейсбук. "Здавалося б - ось воно, щастя. Гроші впали з неба, просто використовуй їх. Але ні. Наявність грошей - це не завжди якісні дороги. Потрібен ще менеджмент... На 30 листопада ОДА не використали 2,8 млрд грн на ремонт доріг, які їм надійшли з державного бюджету", - зазначив радник прем'єра. Аутсайдери у використанні Дорожнього фонду - Чернівецька, Івано-Франківська, Житомирська і Донецька ОДА, які використали близько 45%.
П'ятниця, 13 Грудня
ЇХ ЗНАЛИ В ЛИЦЕ / На посаду голови Глибоцької районної державної адміністрації претендує Микола Малий. Як повідомляє molbuk.ua, такі дані оприлюднені в його електронній декларації, яку він опублікував на сайті НАЗК. Новим головою Заставнівської РДА може стати колишній приватний підприємець Дмитро Козарійчук. Головою Сокирянської РДА може стати керівниця Центру надання адміністративних послуг при Кіцманській РДА Ірина Антонюк, а новим головою Путильської районної держадміністрації може стати колишній помічника нардепа від Радикальної партії Олега Ляшка Анатолій Іліщук. Новоселицьку РДА може очолити фермер Олег Мельничук.
Четвер, 12 Грудня
ВИ ЇХ ЗНАЄТЕ? / Стали відомі прізвища ще двох осіб, які можуть стати головами районних державних адміністрацій Чернівецької області. Як повідомляє molbuk.ua, згідно з оприлюдненими даними в електронних деклараціях, що розміщені на сайті НАЗК, головою Кельменецької РДА може стати Богдан Олійник, а керівником Вижницької райдержадміністрації – Андрій Приймак. Про Богдана Олійника наразі відомо, що він одружений і має двох доньок. Його сім’я володіє двома земельними ділянками у Кельменцях та квартирою в Новодністровську. Андрій Приймак у коментарі МБ повідомив, що подав заявку на проект LIFT, основним завданням якого є пошук кадрів на посади в органи місцевої влади.
Середа, 11 Грудня
НОВІ ОБЛИЧЧЯ В ОДА / Стали відомі прізвища осіб, яких голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук може собі взяти у команду в "будинок з левами". Згідно з інформацією, яка оприлюднена на офіційному сайті НАЗК, наразі на посади радників голови ОДА претендують двоє людей, - пише "Молодий буковинець". Серед них – телеведуча і співачка Вікторія Гатрич. У своїй електронній декларації вона вказала, що претендує на посаду радника голови облдержадміністрації. Окрім того, на посаду радника голови ОДА претендує Марія Жиряда.
Понедiлок, 9 Грудня
ВЧІТЬСЯ У ІВАНА! / Активний тиждень голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян розпочав з участі в апаратній нараді під головуванням голови Чернівецької ОДА Сергія Осачука. Голова крайового парламенту привітав Сергія Дмитровича з призначенням на високу та відповідальну посаду. Висловив свою чітку позицію щодо подальшої співпраці в напрямку розвитку буковинського краю. Запевнив, що представницька гілка влади області й надалі готова підтримувати та усіляко сприяти впровадженню позитивних ініціатив та напрацювань, - інформує прес-служба Чернівецької облради.
П'ятниця, 6 Грудня
ТЕНДЕНЦІЯ, ОДНАКО... / Помічником голови Чернівецької обласної державної адміністрації Сергія Осачука може стати колишній помічник народного депутата від "Опозиційної платформи – За життя" Іван Микитюк. Як повідомляє molbuk.ua, про це свідчать дані, оприлюднені Микитюком у його електронній декларації, яка оприлюднена на сайті НАЗК.
Четвер, 5 Грудня
ТАКІ РЕАЛІЇ / Новопризначений голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук під час зустрічі з керівником мобільного підрозділу Консультативної місії ЄС з реформування сектору цивільної безпеки України Йоахімом Петерсом, яка відбулась 4 грудня, назвав Буковину динамічним регіоном, з високою купівельною спроможністю та великою часткою тіньової економіки, який "не міг існувати без кураторства правоохоронних органів". За словами керівника області, минулого тижня він, одразу після представлення на посаду голови ОДА, провів нараду з керівниками правоохоронних структур.
Середа, 4 Грудня
ТРИВОЖНА ТЕНДЕНЦІЯ / У Чернівцях відбуваються збори голів об'єднаних громад Чернівецької області, на яких обговорюється питання формування Перспективного плану Чернівецької області. Спільно із представниками ОДА, фахівцями офісу з розвитку місцевого самоврядування програми U-LEAD, напрацьовуються пропозиції та застереження до Перспективного плану, що будуть надані Чернівецькій ОДА, яка є відповідальною за його формування та подання на Кабмін, - повідомляє BukNews.
ДІДЖИТАЛІЗАЦІЯ ПО-БУКОВИНСЬКИ / У Чернівецькій області голів районних державних адміністрацій обиратимуть серед всіх бажаючих людей, які заповнять анкету на сайті проекту LIFT. Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук. За його словами, відтепер соціальний проєкт LIFT починає працювати у Чернівецькій області! LIFT — це платформа, що надає можливість здійснити відкритий пошук порядних і відповідальних людей, які розвиватимуть курс чесності та відкритості. Тому відтепер голови районної державної адміністрації будуть обиратись виключно через програму LIFT.
Вiвторок, 3 Грудня
ЗНАКОМИЄ ВСЄ ЛІЦА / Коли на виїзному засіданні Уряду в Маріуполі прозвучало прізвище Сергія Осачука, обласний осередок "Слуги народу" занервував не на жарт. Були і гнівні пости в мережі Фейсбук і спроби вирішити питання в Києві, і навіть колективний лист буковинських слуг-нардепів до президента і глави парламенту. Але все втихло і стало зрозуміло, - таки Осачук. З цією перемогою і привітали Сергія Дмитровича. Але якщо з керівником області тепер все більш-менш зрозуміло, то відкривається нова, не менш цікава інтрига – його заступники. І тут знову стає спекотно і точиться важка боротьба. Очевидно, що цього разу "Слуги народу" без бою таки не здадуться. Але чи вдасться?
Понедiлок, 2 Грудня
ДРУГАНОВСЬКИЙ ПРОЛІТАЄ? / Голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук розглядає кандидатури на посади в "будинку з левами", які йому запропонував місцевий осередок політичної партії "Слуга народу". Про це Осачук повідомив сьогодні на брифінгу під приміщенням ОДА, пише molbuk.ua. Так, на запитання журналіста МБ, чи знайшов Осачук спільну мову з керівником "Зе!Команди" Віталієм Другановським, голова ОДА дав наступну відповідь...
Вiвторок, 26 Листопада
ПОЖИВЕМО - ПОБАЧИМО... / Міністерство соціальної політики запроваджує нову модель соціального сервісу в регіонах, - повідомила на Зборах Асоціації об’єднаних територіальних громад Міністр соціальної політики Юлія Соколовська. Нова модель полягає у тому, що зміниться підхід: «фінансування не установ, а послуг». Тобто Міністерство фактично закуповуватиме послуги та сервіси напряму в місцевої влади. На це у бюджеті 2020 року передбачено 150 млн грн.
Недiля, 24 Листопада
ВАРТО ЗНАТИ / Народний депутат від фракції "Слуга народу" Георгій Мазурашу зареєстрував найбільшу кількість помічників серед усіх нардепів з Буковини – 21. Як повідомляє molbuk.ua, про це свідчать дані, оприлюднені на офіційному сайті Верховної Ради України. Серед помічників нардепа – спортсмени Іван Гешко, Наталія Лупу, син нардепа Михайло Мазурашу та екс-депутат Чернівецької міськради Дмитро Сірман. Водночас, жодного помічника поки що не має Сергій Рудик, якого лише нещодавно ЦВК зареєструвала нардепом.
Субота, 23 Листопада
СТАЄМО ГАЗДАМИ / Нещодавно Міністерством розвитку громад та територій було розроблено «Методичні рекомендації щодо оцінки рівня спроможності територіальних громад». Дані рекомендації містять основні показники, які визначають соціально-економічну спроможність територіальних громад, порядок та критерії оцінки рівня їх спроможності. 31 з 33 ОТГ мають середній рівень спроможності. Тільки Сторожинецька на Новодністровська ОТГ мають високий рівень. Приємно відзначити, що низького рівня спроможності немає в жодної ОТГ нашої області. 
Вiвторок, 19 Листопада
ТАКІ РЕАЛІЇ / «Для пом’якшення процесу вивільнення працівників райдержадміністрацій, фахівці служби зайнятості розпочали для них пошук роботи. Кожного працівника, якого попередили про скорочення, буде супроводжувати кар’єрний радник, вони спільно складуть індивідуальний план надання соціальних послуг, щоб підібрати роботу максимально швидко, навіть ще до самого звільнення», - зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.
Понедiлок, 18 Листопада
ЩЕ НЕ ВЕЧІР / Кожен третій працівник районних адміністрацій залишиться без роботи. Кабінет міністрів України своєю постановою довів до місцевих адміністрацій граничну чисельність працівників. З нового 2020 року ця кількість становитиме 674 особи – і це на 36% менше від нинішнього штатного розпису. «Виходить так, що скорочують 321 посаду, а це все живі люди. Уже з 1 січня у новому бюджеті не передбачені суми на цих працівників. Так як у нас 11 районів, працює майже по сто осіб, то це всередньому по 30 осіб у кожному районі підуть у центр зайнятості», - коментує кореспонденту ІА АСС керівник апарату Чернівецької ОДА Олег Стецевич.
Четвер, 14 Листопада
ЩЕ НЕ ВЕЧІР / У Чернівецькій ОДА 12 листопада відбулось засідання міжвідомчої робочої групи із підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою базового та районного рівнів області. Основним питанням порядку денного стало обговорення напрацьованих моделей субрегіонального рівня АТУ регіону. Про це повідомили на Фейсбук-сторінці департаменту регіонального розвитку ОДА.
Понедiлок, 11 Листопада
ЦІКАВІ ДЕТАЛІ / Суд скасував арешт 2000 доларів, які детективи вилучили в будинку голови Чернівецької обласної ради Івана Мунтяна у справі про можливе одержання неправомірної вигоди. Таке рішення ще 6 листопада ухвалила апеляційна палата Вищого антикорупційного суду за результатами розгляду скарги адвоката, повідомляє «Слово і Діло». Як відомо, 16 жовтня детективи НАБУ провели низку обшуків у Чернівцях, у тому числі у Чернівецькій облраді. Один з обшуків проходив у будинку голови облради Мунтяна, на якому вилучили 2000 доларів; дві банківські картки на його ім'я; чорнові записи; телефон Nokia; документи з друкованим та рукописним текстом, що стосуються передачі в оренду санаторію «Брусниця», а також документи на розроблення проектів землеустрою і мобільний телефон iPhone. Вказане було визнано речовими доказами і детектив просив суд накласти на майно арешт. Суд клопотання задовольнив.
П'ятниця, 8 Листопада
ЦЕ ЩОСЬ ЗМІНИТЬ? / На сесії Чернівецької обласної ради депутати внесли зміни до обласного бюджету на 2019 рік. Основну частину коштів, зокрема майже 13 млн. грн. планують спрямувати лікувальним закладам області, повідомляє Чернівецька ОДА. За ці кошти: - буде збільшений фонд оплати праці обласному центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф на 3 млн. грн., - придбане програмне забезпечення для надання послуг з впровадженням медичної інформаційної системи
Вiвторок, 5 Листопада
ПРОЦЕС ТРИВАЄ / У Недобоївській ОТГ влада планує переглянути теперішню систему функціонування бібліотек та будинків культури. На публічній консультації 1 листопада 2019 року представники сільської ради, закладів культури та активні громадяни дійшли згоди про важливість реорганізації закладів культури для більш ефективного використання коштів та підвищення якості надання послуг.
ТАКИ ЗРУЧНО / Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області повідомляє, що з 4 листопада 2019 року Сервісний центр в місті Чернівці працює за новою адресою: площа Центральна,3. Замість живої черги – електронна, можливість оформити пенсію в інтернеті, зручна зона очікування та обслуговування. Ще донедавна сервісний центр Пенсійного фонду працював у не пристосованих орендованих приміщеннях, а відсьогодні обслуговує громадян за новою адресою у сучасних комфортних умовах. 
Субота, 2 Листопада
ВОДА ВСЕ НЕ СХОВАЄ / В Усть-Путильській ОТГ влада планує розробити систему поводження з твердими побутовими відходами. На публічній консультації 30 жовтня 2019 представники сільської ради, депутати, представники Молодіжної ради та активні громадяни дійшли згоди розробити та ухвалити договір про муніципальне співробітництво з сусідньою Білоберізькою ОТГ. У рамках реформи з децентралізації влади в Чернівецькій області деякі об’єднані територіальні громади вже розпочали створювати ефективну систему управління відходами за європейськими стандартами, орієнтовану на економіку замкненого циклу. 
П'ятниця, 1 Листопада
І НАМ З ЦИМ ЖИТИ... / У Чернівцях сьогодні, 1 листопада, відбулось обговорення моделей поділу області на райони. Під час круглого столу експерти представили чотири варіанти скорочення районів Буковини. Три з них передбачають поділ області на три райони, останній - новий, де запропоновано створити чотири райони замість трьох, повідомляє molbuk.ua. Як пояснив регіональний координатор проєкту Інституту регіонального розвитку Орест Микита, нові округи мають об'єднувати ОТГ не тільки територіально, а й за спільністю інтересів.
Четвер, 31 Жовтня
БЮДЖЕТ КРАЮ / Обласна державна адміністрація подала на розгляд і затвердження чергової сесії Чернівецької обласної ради проект рішення «Про внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік», затверджений розпорядженням обласної державної адміністрації від 25.10.2019 №1015-р. Зазначені зміни за рахунок розподілу додаткових надходжень від перевиконання дохідної частини обласного бюджету та зменшення резервного фонду обласного бюджету передбачають продовження будівельно-ремонтних робіт на об’єктах соціально-культурної сфери, впровадження заходів з енергозбереження, - інформує прес-служба Чернівецької ОДА.
Середа, 16 Жовтня
ГАРНА СПРАВА / Завдяки активній співпраці керівництва обласної державної адміністрації з представниками Латвійської Республіки та Чернівецького обласного благодійного фонду «Хасед-Шушана» зорганізована поїздка 6 дітей, батьки яких загинули в АТО/ООС, у Латвійську Республіку з 21 по 27 жовтня. Під час туристичної подорожі діти познайомляться з культурою, традиціями та пам’ятками архітектури міст Смілтене, Валмієра, Цесис, Рига, а також візьмуть участь в спортивних змаганнях та познайомляться з особливостями учбових закладів Латвії.
Вiвторок, 24 Вересня
ГУЦУЛЬСЬКЕ ЩІСТЄ / В Усть-Путильській ОТГ відкрили поліцейську станцію. Вона обслуговуватиме шість сіл об’єднаної громади – Усть-Путила, Бісків, Шпетки, Мариничі, Бисків, Петраші та ще два, які поки не входять до складу жодної ОТГ. Микола Бечка – дільничний офіцер поліції громади. Тепер він має окреме приміщення для прийому громадян, яке розташовується в Усть-Путильському будинку культури на першому поверсі. Громада здійснила ремонт кабінету, облаштувала безбар’єрний доступ.
ТОЯМА ТОКАНАВА / У Чернівецькій обласній державній адміністрації розповіли, на яких дорогах області наразі проводяться ремонтні роботи. Зокрема, в. о. голови ОДА Михайло Павлюк обстежив хід робіт на дорогах державного значення. Одним із найважливіших є об’єкт М-19, а саме ділянка під'їзду до КПП Порубне. Тут вже визначений підрядник, наразі здійснюються підготовчі роботи до капітального ремонту, який включає розширення проїжджої частини з повним конструктивом підсилення. 
Середа, 11 Вересня
ЩЕ НЕ ВЕЧІР / 10 липня згідно розпорядження Кабінету Міністрів №500 було затверджено розподіл субвенції на соціально-економічний розвиток громад. У Чернівецьку область відповідно до цієї Постанови КМУ мало б надійти більш ніж 30 млн. грн.
Серед об’єктів, які мали бути профінансовані за ці кошти це: - капітальний ремонт у школі м.Заставна; - капітальний ремонт будівлі Великокучурівського будинку культури; - реконструкція Недобоївського НВК та Клішковецької гімназії та інші...
П'ятниця, 23 Серпня
CONTRA SPEM SPERO / Депутати Путильської районної ради Чернівецької області звернулися до президента Володимира Зеленського із проханням про збереження Путильського району як окремої адміністративної одиниці. Про це на своїй Facebook - сторінці повідомив депутат райради Андрій Дутчак. У зверненні йдеться, що жителі Путильщині просять Зеленського "зберегти високогірний Путильський район Чернівецької області як окрему адміністративно-територіальну одиницю".
Попереднi новини:  
12345...1142»