ГОЛОВНА | БЛОГИ | ПРО НАС | АРХІВ | ФОТОСЕРВІС | КОНТАКТИ | ВХІД НА САЙТ
Блог Раїси Ільчук

ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ, ПОЧЕСНИЙ ГОЛОВА "ПРОСВІТИ".ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ПАРТІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВО "БАТЬКІВЩИНА"
12-03-2019 11:54

«Гади, чи напились ви вже людської крові?» (Т.Шевченко)

 
 
Що спонукало мене написати цю статтю? Роздуми над рядками поезії Т. Шевченка, які стали назвою моєї статті
Нещодавно в Україні мав місце факт, якого не було ніде раніше світі! Влада вирішила зробити підкуп пенсіонерів напередодні виборів. На перший погляд - нічого дивного (ми вже не раз переживали підвищення розмірів пенсій перед виборами): звичайна маніпулятивна передвиборча технологія, яка використовується у недемократичних країнах. Але й тут ми переплюнули всіх! У державі, де президент за рік став багатшим більше, як у 82 рази, Україну офіційно визнано найбіднішою державою у Європі, надбавку до пенсії вирішили зробити явищем ТИМЧАСОВИМ та ДВОХЕТАПНИМ! Дали до виборів і все! Першу 1000 + дадуть до І туру перед виборами, а другу – до ІІ туру. Думаю, Читачу, так зробили неспроста: до першого туру – аванс, хочеш решту суми – голосуй правильно! Все змішалось в українській політиці: влада - начебто і захисник народу, а по факту – обман! От Вам і покращення! От Вам і чітка боротьба з бідністю діючої влади! От Вам і райдужні перспективи майбутнього та економічна стабільність!
Про відкритий факт підкупу виборців-пенсіонерів за державні гроші не говорить хіба що лінивий. Проте мовчать , за дивним збігом обставин, правоохоронні органи. Не розумію чому? Невже фінансова подачка з державного бюджету перед виборами кільком мільйонам пенсіонерів, що може суттєво вплинути на результати волевиявлення народу, не несе небезпеки для України? Чи так задумано?!
А з іншого боку, дивує нинішня діяльність СБУ ! Адже сьогодні вони займаються, здається, війною із вітряками! Минулої середи більше десятка партійців Заставнівської «Батьківщини» отримали запрошення по телефону зустрітися зі слідчими СБУ. Оскільки вони всі проходять як свідки в кримінальній справі, про яку їм зовсім нічого невідомо.
Приїжджали вони й до мене. Як ти вважаєш, Читачу, приїхали самі чи їх хтось прислав? Скажу відверто: важко було дивитися мені в молоді обличчя слідчих, яких як гвинтики використовує владна машина. У мене виникли аналогії з 30-ми роками минулого століття! Вони питали мене про підкуп виборців, до якого начебто причетна і я!... питали про створення злочинних мереж, за дорученням Генеральної Прокуратури України. А хіба Генеральна Прокуратура України, яка сьогодні працює на замовлення президента, не є найбільшою злочинною мережею, яку очолює кум президента, яка за 5 років діяльності так не змогла знайти винних у розстрілах на Майдані?!
Я свідчити відмовилася, оскільки таких нісенітниць давно не чула. Не розумію тільки одного: чому СБУ не досліджує питання підкупу виборців у 2012 році, коли людям платили гроші за Тьомку, а ті, хто тоді носив, зараз міцно врослися у владні крісла в нас у районі та деяких ОТГ? Чому поза увагою залишаються теперішні фінансові подачки з державного бюджету? Чому не цікавляться 1000 грн. за голос, які пропонують нашим землякам від однотурового? Чому СБУ не цікавиться депутатами, які голосували за масовий підкуп пенсіонерів з державного бюджету? Чим вони мотивують свої дії? За даними американських журналістів Пєця ввійшов у першу трійку корупціонерів світу!! Та СБУ чомусь і цього не бачить? Ой як багато таких «чому» без відповіді?
Це ж який страх рухає діями теперішньої влади! Вони вчепилися у владні посади, як кліщі, і не відпускають! Бог потрохи відбирає у них розум! Хіба не ворог народу дав розпорядження у військовий час залякувати мирне населення! На що витрачаються кошти із наших кишень?! Це я про податки, на які ми утримуємо в тому числі і СБУ!
Не розумію: яку небезпеку для держави представляє волонтер, що з перших днів війни підтримує українську армію і є членом «ВО»Батьківщини»? Чи патріот-майданівець, який пройшов два роки війни на передовій? Або ж дружина воїна АТО, який має не одну бойову відзнаку? Чи бабуся-пенсіонерка, яка відстоювала ідеали незалежної України ще в Радянському Союзі? Чи ряд інших патріотів, яких СБУ викликало на допити?
Ось Тобі, Читачу, і сильна рука! Скучили за нею? Невже в СБУ немає чим зайнятися?! І це у період, коли у державі вже 5 рік триває війна. Боротьба з корупцією, заробляння надприбутків на неякісній військовій зброї не є державною зрадою? Це не перші вибори, в яких я беру участь, але так низько, як нині, не опускалася ще жодна влада! Як ця , що прийшла на крові!....
Після 27 років незалежності ми, дійсно, повернулися до таких дрімучих часів! Невже розпочалися політичні репресії? Читачу, це що – удар по демократії? Учитися демократії – непростий шлях. Тому частенько все, що робиться в державі, іноді, суперечить демократичним стандартам. Політичні  переслідування набрали якісно нового значення із загрозою розмаху. Читачу,  Ти сам бачиш, що йдемо до авторитарного управління в державі. Ніколи не думала, що влада у незалежній Україні буде шукати компромати на своїх людей! Хіба це європейські цінності? Влада хоче, щоб ми навіть не пікали!
Ми розуміємо, що досить барикад, - треба будувати Україну для наших дітей та внуків! Цікаво, що у нас вперше освоїли подвійні стандарти. Цим вони хочуть загнати народ у глухий кут! Погані, брате, часи настали! Народ, дійсно, не бачить виходу із цього кута! ВРУ перетворилася такий собі клуб за інтересами. Маю на увазі певних олігархів і їх клани! Що робити? Один вихід із ситуації: гнати нинішніх трубодурів провладних! Для такої бідної держави достатньо 200 нардепів. Наш політикум  при владі нагадує мені колоду карт: як не тусуй, а карті ті ж самі! Тільки козирі змінюються….
Сьогодні на прихильників Юлії Тимошенко чиниться тиск. Це неспроста. Адже, не дивлячись на 4 десятки кандидатів у виборчому бюлетені, на весь бруд та наклепи, на кандидатів – клонів, Юлія Володимирівна становить реальну загрозу для сьогоднішньої влади, для їх “олігархічного добробуту”. От і шукають вони інші, на жаль нечесні, шляхи зняття її з виборчих президентських перегонів.
От Вам і сильна рука!   Це не вибори, це бої без правил! Все сьогодні змішалося в українській політиці, набирає розмаху битва за владу.  Примара радянської влади живе на нинішньому українському політичному Олімпі.  
Великими покровителями великої політики залишаються українські олігархи! Одним словом: ми - раби в центрі Європи! Систему треба ламати! І сили, досвіду та політичної волі на це вистачить тільки Юлії Володимирівні Тимошенко
Знаю: все в Україні буде добре! Вірю в мудрість нашого народу!
І хоча зараз гуляє традиційна для України Явдоха, правда, політична - весна обов’язково переможе! І чекати залишилося вже нам зовсім мало!!!
Вірю в кожного свідомого українця, в його мудрість і виваженість при виборі 31 березня, і щиро вірю в те, що  Україна обов’язково воскресне з руїн найближчим часом!
 
 
 
 
 
Переглядів (3020) / Коментарі (1)
Додати свій коментар
  Ваше ім'я
  Місце проживання
  Введіть код
 оновити код
 
 
Увага, коментарі не відповідаючі нашим вимогам будуть видалені.
зачекайте ...