БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПОЛІТИКА   >>> 6 Грудня 2018

Ольга Богомолець заявила, що йде у президенти вдруге (ВІДЕО)

МАЄ ПАНІ ЛИШНІ ГРОШІ / 


Народна депутатка від БПП Ольга Богомолець балотуватиметься на посаду президента України у 2019 році. Про це вона заявила у відеозверненні на своїй сторінці в Фейсбуку.

"Я заявляю про те, що я іду в президенти. Я не боюся ризику і не боюся брати відповідальність", - заявила Богомолець.

При цьому своє відео політик зняла на Михайлівській площі, нагадуючи про події Революції Гідності, що відбувались там 5 років тому, і про свою участь у них. Ролик Богомолець супроводила зворушливою музикою.

За її словами, після Євромайдану в Україні не стало більше справедливості.

"Я хочу стати для українського народу тим президентом, який гарантує справедливість", - заявила Богомолець.

Вона також додала, що президент України має "жити таким життям, яким живуть звичайні люди".

Як відомо, згідно з річною декларацією Богомолець за 2017 рік, вона володіє щонайменше шістьома земельними ділянками, 4 житловими будинками, 8 квартирами, трьома автомобілями та має понад 60 картин.

Депутатка має два бізнеси - "Інститут дерматокосметології доктора Богомолець" та "Інститут теледерматології доктора Богомолець".

А на її чоловіка записані Історико-культурний комплекс "Замок Радомисль" та адвокатська фірма.

Богомолець нині виконує обов’язки позаштатного радника президента з гуманітарних питань, а також очолює парламентський комітет з питань охорони здоров’я.
 


Депутатка вже не вперше йде у президенти України. Вона висувала свою кандидатуру також у 2014 році. Того ж року вона стала народною депутаткою за списками від "Блоку Петра Порошенка".

Нагадаємо, нещодавно у Верховній Раді трапився скандал за участі Ольги Богомолець. Як голова комітету Ради у сфері охорони здоров'я вона звинуватила очільницю МОЗу Уляну Супрун в неефективній роботі і висунула вимогу її звільнення. У свою чергу Уляна Супрун заявила, що рішення комітету Верховної Ради з питань охорони здоров'я про її звільнення - характерна відповідь старої радянської системи.