БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  МІЖНАРОДНІ НОВИНИ   >>> 9 Червня 2019

Путін вже не приховує планів на імперію: увійти до неї мають Росія, Україна і Білорусь, бо це "єдиний народ"

УТІ-ПУТІ... / 

Президент РФ Володимир Путін позавчора знову повторив свою улюблену тезу про те, що українці і росіяни нібито є одним народом. Цього разу він додав ще й білорусів. Скандальна заява пролунала на Петербурзькому міжнародному економічному форумі, передає "
Діалог.UA".
 
У Санкт-Петербурзі 7 червня Путін підтвердив плани на воскресіння імперії. Увійти в неї, за його задумом, повинні, крім РФ, Україна і Білорусь. Щоб аргументувати свої імперські устремління, російський лідер традиційно спотворив історію.
 

"Я вважаю, що білоруси, росіяни та українці - єдиний народ", - повторив агресор своє улюблену заяву. Він видав, що спочатку "не було ніякої України", а її нібито придумали країни Заходу перед Першою світовою війною, щоб знищити Росію. "Почали розвивати ідею української ідентичності, розхитуючи свого потенційного супротивника, намагалися його розділити, щось від нього віддерти", - заявив узурпатор.

 


Він також додав, що відноситься "з розумінням і повагою" до української ідентичності, яка, згідно з його версією історії, була сформована штучно. Раніше експерти вже говорили, що в складі свого "Союзної держави" Путін хоче бачити не тільки Білорусь, але ще і Україну.