БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПОЛІТИКА   >>> 10 Червня 2019

Чернівецькі свободівці йдуть на вибори до Верховної Ради України у списках ВО "Свобода" та по 4 мажоритарних округах

СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! / 

Вчора, 9 червня, у Києві відбувся з»їзд Всеукраїнського об»єднання «Свобода», у якому взяли участь делегати Чернівецької області. За рішенням з’їзду список ВО «Свобода» очолить її лідер Олег Тягнибок.

 

Виступаючи перед делегатами, голова українських націоналістів нагадав слова Т. Шевченка, який характеризував націю, як кровну, духовну спільноту: «І мертвим. І живим. І ненародженим…» Про це кожен свідомий українець повинен пам’ятати в усі часи. Надто зараз, коли Україні знову загрожує небезпека втрати суверенітету і незалежності. За словами Олега Тягнибока, тільки націоналісти можуть стати щитом, який зупинить реванш промосковської нечисті.

 

- Ми маємо повернути українцям почуття гідності й гордості. Ми маємо забрати те, що належить нам по праву. У нас особлива місія: не посоромити слави героїв, захистити майбутнє дітей. Потужна фракція націоналістів повинна бути в парламенті. Вона не дасть знищити Українську державу і покаже якісну роботу на користь української нації, на забезпечення достойного життя для кожного українця. Зміни ми можемо запропонувати не просто на словах, а вже реальними напрацьованими законопроектами, - сказав Олег Тягнибок.

 

 

На дострокові парламентські вибори ВО "Свобода", Нацкорпус, "Правий Сектор", "Державницька Ініціатива Яроша", ОУН та Конгрес Українських Націоналістів йдуть спільним списком.

 

У виборах до найвищого законодавчого органу беруть участь і буковинські свободівці. За словами керівника делегації з»їзду – голови Чернівецької обласної організації ВО «Свобода» Віталія Мельничука, з Чернівецької обласної організації висунуто, згідно із списками, 4 кандидатів до Верховної ради України.

 

 

Як повідомили БукІнфо у прес-службі Чернівецької обласної організації ВО "Свобода", озвучено також висуванців по 4 мажоритарних округах області:

 

По 201 Чернівецькому округу висувається знаний у Чернівцях будівельник та меценат Василь Зазуляк.
По 202 Сторожинецькому виборчому округу - депутат Чернівецької обласної ради, підприємець Ростислав Поклітар.
По 203 Новоселицькому виборчому округу - громадський діяч, голова обласного ветеранського руху "Легіон «Свободи", депутат Новоселицької міської ОТГ Іван Попадюк.
По 204 Хотинському виборчому округу - громадський активіст, підприємець
Роман Музика.