БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПОЛІТИКА   >>> 11 Червня 2019

Почали зі скандалу: керівниця штабу партії Смешка на Буковині склала свої повноваження

ЩЕ НЕ ВЕЧІР / 

Голова Чернівецького обласного осередку політичної партії "Сила і Честь" Валентина Радчук заявила про складання своїх повноважень. Як повідомляє
molbuk.ua, про це вона повідомила на власній Facebook-сторінці.

За її словами, причиною такого рішення стала "утаємниченість формування виборчого списку партії".

"З прикрістю повідомляю Вам про призупинення наразі моєї політичної діяльності. Після проведення з'їзду політичної партії "Сила і Честь" я змушена прийняти рішення про відмову бути керівником виборчої кампанії партії СІЧ у Чернівецькій області. Як і більшість співвітчизників я щиро хочу змін у нашій країні. На президентських виборах я усіляко підтримувала і голосувала за Ігора Смешка. Цей кандидат більше за всіх відповідав моїм поглядам та переконанням", – повідомила В. Радчук.

"Орієнтуючись у політичних рейтингах, я усвідомлювала, що шанси на його перемогу на президентських перегонах вельми сумнівні, але я мала щире бажання щоб на тих виборах навколо інтелігентного, досвідченого та освіченого кандидата сформувалось та об'єдналось велике коло НАС - порядних, інтелігентних, професійних та цілеспрямованих однодумців, які підтримають команду Ігора Смешка на виборах до Верховної Ради, і таким чином започаткують в нашій країні зміни на краще. Тому логічним було підтримувати політичну партію "Сила і Честь", яку очолює Ігор Петрович, на парламентських виборах, що я і зробила, активно долучившись до виборчої кампанії. Більше того, я погодилась очолити і була призначена керівником виборчої кампанії у Чернівецькій області. Провівши значну підготовчу роботу в області ( команда штабу, приміщення, сайт, план роботи, члени ОВК, і т.д.) ми з нетерпінням очікували появи списку кандидатів від партії по багатомандатному виборчому округу", – додала Валентина Радчук.

"Не дивлячись на те, що процес формування цього списку був абсолютно утаємниченим і була відсутня будь-яка інформація з цього приводу ми до останнього вірили, що на з'їзді партії прозвучать прізвища дійсно НОВИХ у політиці, незаангажованих, професійних кандидатів, як і обіцялось. Мені не зрозумілі пріорітети Ігора Смешка або його оточення (точно мені невідомо) у підборі такої "команди", але я чітко розумію, що у мене інше бачення і сприйняття честі. Відмічу і те, що окрім перших десяти прізвищ нам досі невідомо, хто ті люди, які включені до списку починаючи з одинадцятого. Партія СІЧ виявилася єдиною (партію Гройсмана до уваги не беру взагалі), яка не оприлюднила на з'їзді і навіть після нього жодного прізвища після "десятки", – повідомила вона.

Валентина Радчук додала, що вважає недоречним оприлюднювати всю інформацію, яка підштовхнула її до прийняття такого рішення.

"Але зверну увагу ще і на те, що могли бачити усі бажаючі: це проведення з’їзду партії, на якому "формувався список" кандидатів у народні депутати України та "висувалися кандидати" у народні депутати від партії по одномандатних виборчих округах. Ну якщо те, як це робилося на цьому зібранні, і є "консервативною демократією", то я точно маю іншу уяву про цю ідеологічну течію", – написала вона на своїй ФБ-сторінці.Раніше повідомлялося, що подружжя Білоножків вирішило піти на вибори за списками партії Смешка.