БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПОЛІТИКА   >>> 12 Червня 2019

Вакарчук сьогодні у Чернівцях представить команду і заспіває на Соборній. Тим часом, "Голос" відкликав двох кандидатів у депутати

"ГОЛОС" ПРОРІЗАЄТЬСЯ /


З переліку кандидатів від партії "Голос" в одномандатних округах виключені два претенденти на депутатські мандати через заяви активістів про їхню невідповідність критеріям політсили. Про це повідомляє прес-служба "Голосу".


За її даними, журналісти руху "Чесно" надали докази того, що кандидат у Волинській області Тарас Шкітер (висувався по округу №22) був пов'язаний із діяльністю партії "Український вибір" Віктора Медведчука у Луцьку.

Також повідомляється, що прізвище іншого кандидата у Києві Євгена Кугука (висувався по округу №217) активісти знайшли у списках партії "Опозиційний блок" на позачергових парламентських виборах 2014 року.

"Ці факти суперечать принципам, якими партія "Голос" керується при виборі всіх без виключення кандидатів", - заявили у політсилі і закликали і в подальшому повідомляти про випадки недоброчесності.
 

"Є червоні лінії, які ми не перетнемо. Зокрема — це приналежність до проросійських сил або співпраця з ними. Для нас це неприйнятно. Ми виступаємо за європейське майбутнє України, а ці люди схилялися до зворотного вектора", — прокоментувала антикорупційна активістка Олександра Устінова, №5 у виборчому списку "Голосу".

 

 

Тим часом, лідер "Голосу", фронтмен гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук согодні перебуватиме у Чернівцях, де представить свою партійну команду на виборах і дасть вечірній концерт ОЕ на Соборній площі міста. Він звернувся у Фесбук до чернівчан зі спеціальним запрошенням. 

 

Прес-брифінг із командою «Голосу» — Святославом Вакарчуком, Андрієм Шараскіним, Паулем Пшенічкою та Максимом Кияком. Прес-брифінг розпочнеться о 19:30 год. за адресою: вул. Кобилянської, 51. Літературний Целанівський Центр

 


Нагадаємо:

Дострокові парламентські вибори призначено на 21 липня 2019 року.
6 травня музикант Святослав Вакарчук заявив про створення політичної партії "Голос" і намір балотуватися у Верховну Раду.
У "Голосі" заявили, що у політсили є 10 вимог до кандидатів у нардепи, за якими буде формуватися виборчий список для участі у парламентських виборах.
Вакарчук заявив, що сам очолить список партії "Голос", а от інші люди в ньому приємно здивують.
Лідер партії "Голос" заявив, що його партія не візьме "жодної копійки" від олігархів.
8 червня Вакарчук оприлюднив першу двадцятку списку партії для участі у дострокових парламентських виборах.