БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  МІЖНАРОДНІ НОВИНИ   >>> 24 Червня 2019

Помста агресору: в Грузії пропонують зробити безкоштовні рейси для українських туристів

ქართველი ძმები /

 

У Грузії після рішення президента РФ Володимира Путіна про заборону авіасполучення між країнами запропонували замінити туристів з країни-агресора українськими. Власник Тібіса Холдингу Мамука Хазарадзе повідомив в Facebook про готовність сплатити 10 чартерних рейсів для українських туристів з Києва в Тбілісі.

"Друзі, як нам відомо, з 8 липня припиняються повітряні польоти з Росії в Грузію, що, природно, відіб'ється на туристичному сезоні. Виходячи з цього, висловлюю від імені Ті-Бі-Сі Холдингу готовність профінансувати 10 чартерних рейсів авіакомпанії Джорджіан Ервейс для українських туристів з Києва в напрямку Тбілісі, щоб підтримати грузинську туристичну індустрію ", - сказано в повідомленні.

Грузинський підприємець вирішив підтримати туристичну галузь, яка зазнає втрат через дії Володимира Путіна. Він має намір оплатити рейси місцевих грузинських авіаліній.

Нагадаємо, 21 червня в Грузії акції протесту спалахнули з новою силою, стало відомо про перші жертви.Крім того, повідомлялося, поліція почала розганяти учасників протесту під стінами парламенту, застосувавши проти протестуючих сльозоточивий газ і гумові кулі.
 

Фото: Ехо Кавказу