БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПОЛІТИКА   >>> 6 Липня 2019

П'ятий президент України та лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко відвідав Буковину (ФОТО+ВІДЕО)

ЄС - НАШ ВИБІР* ! /


Разом з Петром Порошенком до Чернівецької області завітала його команда – Ірина Никорак, журналіст Віталій Гайдукевич, блогери Андрій (Полтава) Карпов та Денис П’ятигорець.

  

В місті Заставна Петро Порошенко спершу зустрівся з представниками духовенства ПЦУ. Потім політик виступив перед мешканцями Заставни в будинку культури, де наголосив, що на відміну від інших партій, нові обличчя «Європейської Солідарності» – це люди, які боронили Україну протягом останніх п’яти років і на фронті, і в інформаційній війні, і на інших ділянках. Саме цей унікальний досвід захисту держави допомагає сьогоднішній команді «Європейської Солідарності» щодня здобувати перемоги над «п’ятою колоною». Та найбільше ці якості знадобляться у Верховній Раді наступного скликання.

 

«У нашій команді «Європейської Солідарності» з першої сотні 70 відсотків є нові люди, які не були ні в парламенті, ні в уряді, але вони відбулись, як українці і як особистості. Бо хто скаже, що нове обличчя Михайло Забродський? Це є справжній Герой України, командувач десантно-штурмових військ, який провів абсолютно безпрецедентні військові операції. Яна Зінкевич, яка 18-річною дівчинкою пішла на фронт, створила і очолила батальйон «Госпітальєри». Софія Федина – волонтерка, доцент, голос Львівського Майдану. Ахтем Чийгоз, заступник голови Меджлісу кримсько-татарського народу», – наголосив Петро Порошенко.

 

 

«Європейська Солідарність» – перша політична команда, яка забезпечила системний захист та розвиток української мови. До цього протягом 27 років влада в Україні захищала різні мови, але політичної волі для захисту української їм бракувало. Саме завдяки квотам на радіо і телебаченні, а також ухваленому Закону про державну мову українська вперше за часи незалежності одержала можливість розвиватись. Про це заявив лідер «Європейської Солідарності», п’ятий президент України Петро Порошенко.

 

Потужну підтримку лідер партії «Європейська Солідарність» відчув під час зустрічі з громадою міста Сторожинець, де виступив виступив перед мешканцями на Центральній площі.

 

«Якщо нічого не робити зараз, якщо недооцінити загрозу, Україна залишиться наодинці із загрозою, повернеться 2014 рік. Але з 2014 року ми пройшли велику відстань. Моя команда збудувала світову коаліцію на підтримку України. І ми тримали ці санкції. 5 років тримали санкції, і нікому я не скаржився, як це було важко. А зараз хочуть під ковдрою робити якісь домовленості. Змішуючи усе. Про моряків вони говорять чи про газ, – сказав Петро Порошенко, – Я наголошую: тільки разом ми можемо забезпечити і виграш арбітражу в Стокгольмі проти "Газпрому" на 4,6 мільярдів доларів, і виграш арбітражу в Гамбурзі проти Росії, повернувши наших хлопців додому. Або капітулювати. Ми за 5 років довели, що вміємо перемагати. Це можливо лише тоді, коли ми маємо вашу підтримку, вашу довіру», – наголосив Петро Порошенко.

 

 

Під час виступу у Чернівцях на площі Філармонії Петро Порошенко розповів, хто є в оновленій команді «Європейської Солідарності», а також зауважив, що команда "Європейської Солідарності" – єдина проукраїнська сила, яка ефективно протистоїть російському реваншу всередині України і на міжнародні арені, навіть не будучи при владі. Хоча на нинішніх виборах представлена ціла низка нібито проукраїнських партій, у період активізації прокремлівської "п’ятої колони" вони демонструють пасивність і нездатність відстоювати національні інтереси України та українців.

 

Він нагадав, що тільки за останні дні саме завдяки активній позиції партійців «Європейської Солідарності» була скасована реєстрація кандидатами у народні депутати екс-глави адміністрації Януковича Андрія Клюєва та про кремлівського пропагандиста Анатолія Шарія. Сьогодні ж активісти «Європейської Солідарності» разом з небайдужими громадянами вийшли під стіни Конституційного суду, який розглядає подання депутатів-регіоналів щодо скасування закону про люстрацію.

 

«Вони спробували скасувати закон про люстрацію, – для того, щоб прихильники Януковича знову повернулися до влади в український парламент і в український уряд. Сьогодні ми вийшли – і не дали скасувати закон про люстрацію, під яким стоїть мій підпис», – наголосив Порошенко.

 

 

«Так само ми будемо діяти, коли вони спробують скасувати закон про декомунізацію, який написаний членом нашої команди Володимиром В’ятровичем. Коли громадянське суспільство й відповідальні політики об’єднуються, реваншистів можна зупиняти. Коли ми об’єднаємося і станемо стіною – вони знову втечуть з України», – переконаний лідер «Європейської Солідарності».

  

Порошенко закликав усіх стати на захист демократичних здобутків. Він нагадав, що за часів його президентства одіозні представники «п’ятої колони» не наважувалися навіть з’являтися в Україні. «П’ять років п’ята колона сиділа тихіше води і нижче трави. А тепер підвели голови. Раніше боялися, що знесуть. Поки був Президентом, я знав як тримати їх під плінтусом. А тепер у них з’явилася надія. В Конституційному суді депутати від «Опозиційної платформи» та «Опоблоку» оскаржили закон про мову. А до адміністративного суду подали позов і на скасування державної реєстрації автокефальної Православної Церкви України. І сталося це одразу після того, як Новінський разом з Онуфрієм змоталися до Москви», – наголосив Порошенко.

Про це повідомляє прес-служба “Європейської соліданості”.
Фото ІА АСС