БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  НАДЗВИЧАЙНІ СИТУАЦІЇ   >>> 17 Липня 2019

Розшукуваний у Молдові за смертельне ДТП чоловік намагався нелегально втекти в Україну

СПІЙМАЛИ НА КОРДОНІ / 

На Буковині, прикордонники Чернівецького загону затримали іноземця, який намагався учора, близько обіду, поза пунктами пропуску потрапити до Молдови. Невідомого, який швидко рухався в бік українсько-молдовського кордону, зі спостережної вежі, виявив прикордонний наряд відділення «Подвірне», що входить до відділу прикордонної служби «Мамалига».

Як повідомили БукІнфо у прес-служба Чернівецького прикордонного загону, чоловіка затримала група реагування, за кілька сотень метрів до державного кордону. Будь-яких документів, що посвідчують особу в затриманого не виявилось. Також, чоловік не зміг пояснити свої дії. Згодом, за інформацією молдовських колег стало відомо, що чоловік знаходиться у розшуку на території Молдови, за ряд правопорушень, одне з яких скоєння ДТП з летальними наслідками.

Наразі на 55-річного чоловіка складено адмінматеріали за спробу порушення державного кордону та порушення прикордонного режиму. Після рішення української Феміди, чоловіка надалі буде передано молдовським правоохоронцям.

Також, вчора на ділянці цього ж відділу прикордонники упередили спробу переміщення тютюнових виробів через державний кордон (на фото). Під час патрулювання наряд виявив, як невідомий намагавться перекинути чорний пакунок через загороджувальний паркан. При спробі затримати чоловіка, той вдався до втечі, покинувши товар.

Пізніше з'ясувалося, що сигарети марки «Комплімент» намагався переправити через кордон мешканець населеного пункту Ванчиківці, Новоселицького району. Триває пошук «горе-підприємиця».