БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ЧЕРНІВЦІ   >>> 9 Серпня 2019

Перинатальний центр у Чернівцях вже став «золотим» для місцевої влади

MONEY, MONEY / 

На будівництво перинатального центру у Чернівцях вже витратили 127 мільйонів гривень. А загальна кошторисна вартість об’єкту 161 мільйон гривень.

Про це на прес-конференції повідомив директор департаменту капітального будівництва та дорожнього господарства Чернівецької ОДА Олександр Пуршага.

У департаменті капітального будівництва Чернівецької ОДА сподіваються, що цього року перинатальний центр вдасться добудувати. Адже роботи вже на завершальній стадії.

“У перинатальному центрі наразі проводяться роботи з благоустрою території. 50 відсотків цих робіт вже виконано. Підрядникам поставили завдання, щоби до першого вересня завершили всі вуличні роботи. Роботи на сьогодні проводяться і ми очікуємо на те, що даний об’єкт буде добудований і зданий в експлуатацію”, - каже Олександр.

Цього року на перинатальний центр вже освоїли 11 мільйонів гривень, з 27 мільйонів гривень залишку коштів минулого року. Всередині проводять оздоблювальні роботи, закуповують сантехнічне та електричне обладнання. Але ще потребують додаткових 17,8 мільйона гривень з державного бюджету.

“Не можу назвати точної дати, коли закінчимо перинатальний центр. Ми рухаємося до завершення. Але чекаємо додаткових 17,8 мілйьона гривень. Ведемо переписку з Кабміном, профільними міністерствами, нам обіцяли, що їх виділять. Якщо ці кошти будуть, тоді вдасться завершити перинатальний центр. І я вірю, що це вдасться зробити цього року”, - зазначив Олександр Пуршага.