БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  АНАЛІТИКА   >>> 5 Вересня 2019

Козацькому роду – нема переводу, Або чергова реінкарнація «хрещеного батька» лісгоспів та всєя Сокирянщини

У КОЗАЧКОВІМ [К]РАЮ… /


Поки вся Україна захоплено під телевізорами слідкує за зрадами та перемогами нової ЗЕ-команди, а на Буковині політичний істеблішмент ламає голову про відстрочку з призначенням нового голови ОДА, залишаючи в ТОП-і обговорення тільки Павлюків (Михайла - в.о. голови ЧОДА, та Іллі – якого величають тіньовим королем контрабанди), - всі якось забули та обділили увагою вічного і не тонучого "князя вся Сокирянщини" Василя Васильовича Козака. А даремно ж ...

 

Цей топ чиновник вже обзавівся такою трендовою приставкою ЗЕ і успішно укріплює свої позиції на теренах Буковини та Бессарабії, що ого-го-го! Спочатку він, подейкують злі язики, пролобіював свого сина в список партії "Слуга народу", потім зняв свою кандидатуру на користь ще одного "слуги" Валерія Божика та по-батьківськи водив його за руку Сокирянщиною. Що і відобразилося на результатах в плюсі. Так, за даними ГО "ОПОРА", найбільшу підтримку на окрузі, Валерій Божик отримав в селі Грубна (80,98%), де Василь Васильович є беззаперечним авторитетом на будь-яких виборах.

 

Надійні джерела говорять, що такий хід був зроблений не за красиві очі, тому ЗЕ-команда заборгувала нашому Василеві послугу. І цією послугою може стати призначення Олексія Бойка (багаторічного заступника самого Козака) заступником голови Чернівецької ОДА. Бойко являється відданим прихильником Козака і називає його взірцем, так як він ріс і формувався як політик саме завдяки сонцесяйному Василеві.

 

Тож таке призначення цілком логічне для посилення впливу Козака на прийняття рішень, адже він так і не полишив мрію про зміну перспективного плану ОТГ під "один район-одну громаду".

 

А нещодавно до того ж виявив смачний інтерес про зміну центру майбутнього укрупненого району з Хотина на Новодністровськ (поясню: щоб отримати важелі впливу на Новодністровську ОТГ та будівництво Дністровської ГАЕС і надходження так званих соціальних коштів від цього будівництва, - авт.)

 

 

Це підтверджує ще одне призначення, яке пройшло тишком-нишком і не попало в поле зору буковинських видань. І знову даремно. А йдеться про призначення заступником директора Філії "Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго" нещодавно звільненого з посади голови Сокирянської РДА, заслуженого «реХформатора» в сфері децентралізації Бескупського Петра Петровича.

 

З надійних джерел нам стало відомо, що для такого цінного кадра, як Бескупський було похапцем створено нову посаду, оскільки раніше без третього заступника якось обходилися.

 

Отож, як стверджують наші джерела, оклад на такій посаді не менше 50-ти тисяч на місяць. Плюс, йдучи з посади голови Сокирянської РДА, Бескупський за серпень місяць отримав не багато не мало, а 206 тис. 391 грн. Що підтверджено в декларації перед влаштуванням на нову роботу. Тож Петро Петрович для Сокирянщини справді дуже цінний працівник. Особливо в умовах великої дотаційності району і нестачі коштів до кінця року. Радійте віддані прихильники, є ж чого!

 

Ну а Козак не був би Козаком, якби його інтереси обмежилися цими призначеннями. Нещодавно конкурс на начальника Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства виграв багаторічний керівник ДП "Сокирянський лісгосп" Василь Борисович Гончар. І як ви здогадалися, це теж людина Козака.

 

У спецвипуску газети "Козацький шлях" (!), приуроченому до 60-ти ліття Василя Козака, в своєму привітанні колектив ДП "Сокирянське лісове господарство" називає Василя Васильовича ні ким іншим, як "Хрещеним батьком" Сокирянського лісгоспу. Тож тепер можна спокійно спати, знаючи, що буковинські ліси, які ніби так нещадно «рубав» Бурбак, тепер опинилися під надійним крилом "хрещеного батька".

 

У підсумку маємо те, що маємо. Якщо при поганому Порошенку позиції легендарного Василя Козака на Сокирянщині (який при владі вже от 20 років і був фігурантом багатьох кримінальних справ) значно похитнулися, то з приходом хорошого Зеленського його позиції в районі та області стали кращими ніж при Януковичу-Папієву.

 

Отже, шановні ЗЕ прихильники, ви зробили це разом! Очікуйте, покращення вже не за горами... І щось мені підказує, що за цього "чорта" голові СБУ Баканову ніхто дзвонити не буде.
 
 


Петро ДНІСТРОВСЬКИЙ, спеціально для БукІнфо (с)