БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ЕКОНОМІКА   >>> 1 Квiтня 2009

Глибоцький бюджет одразу відчув повернення Салагора на посаду керівника митниці

Зі створенням і початком роботи у цьому році Чернівецької обласної митниці та з ініціативи в.о. начальника Чернівецької обласної митниці Миколи Салагора прибуткові податки співробітників митних постів Вадул-Сірет та Кельменці надходимуть у місцеві бюджети Глибоцького та Кельменецького районів.
За повідомленням відділення державного казначейства у Глибоцькому районі 50% отриманих надходжень податків будуть перераховані до районного бюджету.

25 грудня 2008 року, після ліквідації Вадул-Сіретської митниці Глибоцький район втратив більше 2 мільйонів зазначених податків через, що була створена велика соціальна напруга. Надходили постійні звернення до тодішнього голови Державної митної служби Валерія Хорошковського від сесії Глибоцької районної ради та сесії Чернівецької обласної ради, з приводу розв’язання проблеми податкових поступлень. Було ряд звернень і до народного депутата України Петра Гасюка, котрий як і пан Хорошковський відверто проігнорував проблеми місцевого значення.

На Глибоччині переконані, що генерал-лейтенант митної служби, депутат та голова постійної комісії Чернівецької облради Микола Салагор вкотре доводить свою турботу щодо вирішення насушних проблем місцевих громад.


«БукІнфо» (с)
Фото з архіву сайту