БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  НАДЗВИЧАЙНІ СИТУАЦІЇ   >>> 1 Квiтня 2009

На Сторожинеччині неякісний шланг до газової плити спричинив пожежу

31 березня близько 9 години вечора у с. Ясени Костинецької сільської ради Сторожинецького району загорілася літня кухня, яка належить 37-річній місцевій мешканці. На місце події прибула місцева пожежна команда с. Нові Бросківці, згдом до них долучилися і сторожинецькі вогнеборці.

Вогонь поширювався зсередини приміщення літньої кухні. За 20 хвилин пожежу вдалося ліквідувати, однак полум’я встигло пошкодити стіни, вікна та покрівлю кухні, нанісши збитків на 2,5 тис.грн. Як виявилося згодом, на плитці лишили без нагляду розігрівати їжу, а гнучкий шланг, що з’єднував газовий балон з плитою, був нещільно прикручений. Саме це і стало причиною виникнення загоряння. Силами пожежників вдалося врятувати від знищення приміщення літньої кухні та прилеглого житлового будинку на суму 30 тис.грн.

Через порушення правил пожежної безпеки під час користування пічним опаленням трапився хлопок газу без подальшого горіння в одному з будинків по вул. Л.Українки обласного центру. Мешканці увімкнули газ і розпалювали сірники, аби розігріти пічку. Внаслідок накопичення газової суміші відбувся потужний хлопок газу, який призвів до руйнування 1 м.кв. стінки пічки. На щастя, обійшлося без жертв і травмованих.


Центр пропаганди ГУ МНС України в Чернівецькій області