БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  НАДЗВИЧАЙНІ СИТУАЦІЇ   >>> 1 Квiтня 2009

У Розтоках відновили провалений важкою технікою новий міст

Пошкоджений надважкою технікою міст у селі Розтоки Путильського району вже відновлено. Про це повідомляють у Службі автомобільних доріг Чернівецької області.

Як повідомляє прес-служба Чернівецької ОДА, зокрема, ЗАТ «Трансміст», який був винуватцем події, за власний рахунок вже змонтував нову прогонову будову мосту, встановив перила тощо. З метою перевірки готовності мосту до повторного введення в експлуатацію, на місці події вже побувала спеціальна тимчасова комісія облдержадміністрації. За її висновками по відновленому мосту відкрили рух автомобільного транспорту.

Нагадаємо, що у понеділок, 30 березня, близько 23-ої годині у селі Розтоки по тимчасовому мосту на дорозі державного значення Р-62, км 23+600 намагався проїхати надгабаритний транспортний засіб. Незважаючи на виставлені попереджувальні знаки перед мостом про його вантажопідйомність та без будь-якого погодження зі Службою автомобільних доріг у Чернівецькій області, працівники ЗАТ «Трансміст», транспортуючи бурову установку загальною вагою у понад 105 тонн з Чернівецького берега на Івано-Франківський, скористалися тимчасовим мостом типу САРМ з обмеженою вантажопідйомністю 30 тонн.

Під масою, що утричі перевищує допустимі норми, прогонова будова мосту просіла. На щастя, така безвідповідальність підприємства не мала серйозних наслідків – обійшлося без жертв, а транспортна машина сіла разом із прогоновою будовою мосту у річку. Вже до 5-ої ранку власники надважкої техніки прибрали її з місця події. Станом на 11:30 1 квітня 2009 р. міст відремонтований, рух по ньому вже відновлено.


БукІнфо (с)