БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  СПОРТ   >>> 1 Квiтня 2009

Менеджер Андрія Вороніна співпрацюватиме з буковинськими футболістом Ілюком

Відомий футбольний менеджер Андрей Головаш відтепер працюватиме з нашим земляком Максимом Ілюком, який наприкінці минулого року підписав контракт із донецьким «Шахтарем». «Максим – перспективний футболіст. У нас завжди була велика армія талановитих гравців. На жаль, можливість стати справжнім майстром була далеко не в усіх наших футболістів. Щодо Ілюка, то думаю, що він зможе проявити себе у донецькому «Шахтарі», - сказав у телефонній розмові з кореспондентом «БукІнфо» пан Головаш.

За словами Андрія Головаша, він дізнався про Ілюка ще тоді, коли Максим захищав кольори чернівецької «Буковини». «Мені сказали, що у чернівецькій «Буковині є хлопець, який майже у кожному поєдинку не залишає поле без результативного удару. Я попросив своїх людей послідкувати за перспективним футболістом. Мої представники побували на декількох поєдинках чернівецької команди. Сам же я відвідав поєдинок «Нафком» (Бровари) – «Буковина» (Чернівці), де Максим забив гол. Згодом Ілюк підписав контракт із «Шахтарем». А слабкі гравці у команду Луческу не переходять. Тому і вирішив співпрацювати з Вашим земляком», - каже Андрій.

Андрій Головаш живе у Німеччині. Однак, він часто – густо перебуває в роз’їздах. Серед клієнтів пана Головаша українські футболісти Андрій Воронін, Олександр Рибка, Олександр Яковенко та буковинець Денис Олійник. Тепер із Андрієм співпрацюватиме Максим Ілюк. Сподіваємося, що Андрій Головаш допоможе нашому землякові проявити себе на найвищому рівні.

Олексій МАМЧУК, "БукІнфо", (с)

www.bukinfo.cv.ua