БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ЧЕРНІВЦІ   >>> 1 Квiтня 2009

У Чернівцях ліквідували 70 стихійних сміттєзвалищ, але не звертають увагу на колишню вулицю Одеську - там суцільний смітник

За два тижні місячника санітарної очистки та благоустрою у Чернівцях ліквідовано 70 стихійних сміттєзвалищ та смітників, в тому числі у Першотравневому районі – 40, Шевченківському – 17, Садгірському – 13. вивезено понад 330 кубометрів сміття, а з вулиць майже 250 кубомерів змету. Силами працівників комунальних підприємств, ОСББ та ЖБК прибрано 358 дворів.

У Садгірському районі прибрано території кладовищ мікрорайонів «Ленківці» та « Слобідка», окремими ділянками почищені берега і русла річок Прут, Потіт, Мошків, Задубрівка. На території міста прибрано смуги , прилеглі до залізничної колії.

Як повідомила в.о. Головного державного санітарного лікаря Чернівців Оксана Жук, фахівці міськСЕС за минулий тиждень фахівці міськСЕС перевірили 102 об’єкти. Під час рейдів 2 об’єкти закрито, надано 101 припис та стягнуто 14 штрафів, ще 116 рішень про стягнення штрафів прийнято адмінкомісіями районних рад.

На предмет дотримання вимог санітарного законодавства міськСЕС впродовж минулого тижня обстежила 144 об’єкти. До усунення виявлених порушень зупинено роботу трьох об’єктів. Зокрема, через незадовільний санітарно-технічний стан зупинено роботу цеху з виготовлення пиріжків на вул.Кишинівській, а також кафе-закусочної « Максимал» на ринку « Нива», де виявлено порушення санітарно-гігієнічного режиму.  У зв’язку з відсутністю необхідної документації призупинено роботу дільниці з видуву ПЕТ-пляшки ТОВ «Продтранс» , - повідомляє  прес-центр Ратуші.

 

Від редакції "БукІнфо":

Це все звісно добре. Але скажіть, будь-ласка, як тоді назвати якщо не величезним сміттєзвалищем територію колишньої вулиці Одеської, яка постаждала наприкінці 90-х від страшного зсуву? Після того, як тут знесли будинки і почали укріпляти схил, екс-вулиця майже в центрі Чернівців за десять років перетворилася на велику помийну яму. Але схоже на неї тепер ніхто не звертає уваги. На фото "БукІнфо" - ось так тут було ще півроку тому. Зараз витуація там набагато критичніша.

БукІнфо (с)