БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  НОВИНИ   >>> 2 Квiтня 2009

Почесних громадян Буковини відзначатимуть хрестом із срібним соколом

Затверджено зміни до Положення про присвоєння звання "Почесний громадянин Буковини". Зокрема, змінено вигляд нагрудного знаку "Почесний громадянин Буковини" та його мініатюрного відтворення. Про це  повідомили у прес-службі обласної ради.

Знак "Почесний громадянин Буковини" матиме форму хреста темно-червоного кольору зі срібними буковими листочками, що символізують Буковинський край. В центрі хреста розміщений срібний сокіл на зеленому тлі.

Цей нагрудний знак, ескіз якого розробив заслужений художник України Орест Криворучко, разом з його мініатюрним зображенням, посвідченням та дипломом Почесного громадянина Буковини вручатиметься за рішенням сесії обласної ради за поданням спеціальної комісії.

Довідка:

Звання «Почесного громадянина Буковини» встановлено з метою відзначення громадян за вагомий особистий внесок у розвиток Чернівецької області, зокрема, системи місцевого самоврядування, економіки, науки, освіти, культури, мистецтва, охорони здоров'я, спорту, відродження та примноження культурних надбань, створення матеріальних та духовних цінностей, миротворчу, доброчинну діяльність, мужність і відвагу при рятуванні людей, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та стихійного лиха.

ЗІК