БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  НОВИНИ   >>> 2 Квiтня 2009

Чернівчани, які мають заслуги перед містом, отримуватимуть щомісячні доплати до пенсій

Доплата до пенсії надається громадянам похилого віку та інвалідам, які мають особливі заслуги перед містом, зокрема удостоєні звання Почесного громадянина Чернівців, зробили значний внесок в зростання економічного потенціалу міста, розвиток культурних традицій, місцевого самоврядуванні. Вони мають бути зареєстрованими і проживати у Чернівцях.

В першочерговому порядку така доплата до пенсії надається тим заслуженим чернівчанам, які :

- отримують пенсію, що не перевищує подвійного розміру прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність;

- проживають в сім’ях, що складаються з непрацездатних громадян;

- важко хворіють.

Список громадян, які мають право на доплату до пенсії, затверджується сесією міської ради на підставі пропозицій постійної комісії міської ради з питань праці та соціального захисту населення та управління праці і соціального захисту населення, які готуються з врахуванням клопотань депутатів міської ради, громадськості, виконавчих підрозділів міської і районних рад.

Рішення про розмір доплат до пенсій громадянам, які мають право на такий вид матеріальної підтримки, приймається терміном на один бюджетний рік , хоча розмір такої доплати сесія впродовж року може змінювати.

У цьому році таку доплату до пенсій у розмірі 200 гривень в Чернівцях отримують 13 громадян, серед яких 6 почесних громадян, 4 учасників визволення міста від німецько-фашистських загарбників, два колишніх голови районних рад та одна поетеса - лауреат Міжнародної премії ім.Д.Загула.

ЗІК