БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  НОВИНИ   >>> 3 Квiтня 2009

Володимир Куліш: “Я щасливий, що живу на Буковині”

У цьому зізнався у четвер голова обласної державної адміністрації, спілкуючись з журналістами за горнятком кави. Найбільшу повагу Володимира Куліша викликають буковинські традиції толерантності, об'єднання перед викликами і прагнення до спільного вирішення різними гілками влади поставлених завдань на благо розвитку краю.

"Щасливий, що у мене нема сьогодні з'ясування стосунків, що дискусія триває нормально, вдається знаходити консенсус і компроміси в тих рішеннях, які приймаються на всіх рівнях, і ту спільну позицію, яку ми сьогодні демонструємо в Києві", - наголосив Володимир Куліш. Під час неформального спілкування очільник крайової влади відповів на понад 10 журналістських запитань, які стосувалися ліквідації наслідків липневої повені, ефективності використання коштів, виділених на ці заходи, діяльності місцевих органів влади в умовах кризи, нові економічні проекти в області.

Не оминули учасники "Кави з губернатором" і особисті уподобання Володимира Куліша (на те воно й неформальне спілкування): їх цікавило, як він проводить дозвілля, чи не покинув своє захоплення образотворчим мистецтвом і яким стравам віддає перевагу. Спілкування тривало близько години.

Прес-служба ОДА

Фото С.З. УНІАН/БукІнфо (с)