БукІнфо
Чернівецька Незалежна Інформаційна Агенція
Перегляд новини  /  ПОЛІТИКА   >>> 29 Жовтня 2017

Полозов: РФ завозить в окупований Крим десятки тисяч росіян

ЦЕ ЇХ НЕ ВРЯТУЄ / 


За останні три роки Російська Федерація намагається змінити демографічний баланс в окупованому нею Криму, завозячи туди десятки тисяч росіян.

 

Як передає Цензор.НЕТ, про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK заявив російський адвокат Микола Полозов (на фото). Він розповів, що за останні три роки Росія активно намагається змінити демографічний баланс у Криму.

"Туди завозять десятки тисяч людей з материка, які там оселяються, працюють тощо, для того, щоб, по-перше, зменшити кількість до загальної кількості у відсотковому відношенні кримських татар, осіб іншої національності й назагал тих, у кого так званий кримський менталітет, тому що у Криму завжди було особливе бачення", - каже Микола Полозов.

З його слів, на півострові є значна кількість людей, які готові повернутися до України хоч завтра, а є ті, хто вчинив злочин, наприклад, зрадив присягу, брав участь у прийнятті незаконних рішень.

"Що робити із ними? Куди їх подіти? Росії вони, за великим рахунком, не потрібні. Ну, що іще дармоїдів набирати на материк? Тут їм загрожує кримінальне переслідування", - каже Микола Полозов.

Гість програми вважає, що, за аналогією із Донбасом, потрібно буде думати, як реінтегрувати тих людей, які опинилися у такій ситуації. Микола Полозов переконаний, що тоді, коли Крим повернеться до України, цей процес відбудеться цивілізованим способом.

"Це не буде, як намагаються когось налякати, різня чи щось таке, що приїде "Правий сектор", як це намагалися у 2014 році провокувати страхи. Ні, це відбудеться цивілізованим шляхом. Я думаю, що більшість жителів Криму будуть задоволені реінтеграцією Криму назад до України", - вважає Микола Полозов.

Гість програми також наголосив, що складні питання, пов'язані із територіальними претензіями, ніколи не вирішувалися безпосередніми учасниками, завжди відбувалося втручання міжнародного співтовариства. Тож, на його думку, якщо Володимир Путін та Петро Порошенко сядуть за стіл переговорів щодо Криму, у них нічого не вийде.

"Доведеться залучати посередників", - вважає він.