ГОЛОВНА | БЛОГИ | ПРО НАС | АРХІВ | ФОТОСЕРВІС | КОНТАКТИ | ВХІД НА САЙТ
Дивись:
 НОВИНИ
 СПОРТ
 ІНТЕРВ'Ю
 ПЕРСОНАЛІЇ
 АНАЛІТИКА
 ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЇ
 КРИМІНАЛ
 ШОУ-БІЗНЕС
 НАУКА
 ІСТОРІЯ
 ПОЛІТИКА
 СКАНДАЛИ
 ЦІКАВИНКИ
 ТЕХНОЛОГІЇ
 БІЗНЕС
 КУЛЬТУРА
 ЗДОРОВ'Я
 НАДЗВИЧАЙНІ СИТУАЦІЇ
 ПРЕС-ОГЛЯД
 ЧЕРНІВЦІ
 ЕКОНОМІКА
 ОСВІТА
 ЕКОЛОГІЯ
 МАС-МЕДІА
 РЕЛІГІЯ
 МІЖНАРОДНІ НОВИНИ
 ПРАВО
 КОРДОН
 ПРЕЗИДЕНТСЬКІ ВИБОРИ
 ПРОТЕСТИ
 НАРОДНІ ТРАДИЦІЇ
 МИСТЕЦТВО
 БЛАГОДІЙНІСТЬ
 ЧЕРВОНА РУТА 2009
 ОБЛАСНА ВЛАДА
 ВІДПОЧИНОК
 АРМІЯ
 ЖИТІЄ МОЄ
 БЛОГИ
 ОЧЕВИДНЕ-НЕЙМОВІРНЕ
АРХIВ
 
новин
веб-конференцiй
опитувань
ПРО НАС
КОНТАКТИ
ПОШУК
 


Новини від Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...
 
 
 
Loading...

Новини Чернівці та Буковинського краю. Щоденні чернівецькі новини, буковинські новини, новини буковини, прессконференції, анонси, блоги, опитування.

  Перегляд новини  /  МІЖНАРОДНІ НОВИНИ   >>> 25 Вересня 2019

Стенограма скандальної розмови Зеленського і Трампа – повний текст (додано ВІДЕО)

MEMENTO MORI / 

Білий Дім опублікував стенограму розмови президента США Дональда Трампа із президентом України Володимиром Зеленським.

Ця розмова, яка відбулася ще 25 липня, призвела до звинувачень американського лідера у спробах втягнути Київ у передвиборчу кампанію. ЗМІ повідомляли, що Трамп тиснув на Зеленського, наполягаючи на проведенні розслідування щодо сина кандидата у президенти від Демократичної партії Джо Байдена, пише
НВ.

Через це щодо Трампа навіть почали процедуру імпічменту.


У відповідь президент США розпорядився опублікувати стенограму розмови із Зеленським. З неї випливає, що Трамп кілька разів згадав Байдена і його сина і те, що розслідування проти нього було припинене, і просив українського лідера співпрацювати з генеральним прокурором Вільямом Барром та адвокатом Руді Джуліані.

Наводимо переклад стенограми телефонної розмови Трампа із Зеленським.

Трамп: Вітаю з великою перемогою. Ми всі у Сполучених Штатах спостерігали за вашою приголомшливою роботою. Будучи у програшній позиції з мінімумом шансів, ви легко перемогли. Це фантастичне досягнення. Вітаю.

Зеленський: Ви абсолютно праві, пане президенте. Ми дійсно перемогли і багато працювали для цього. Ми багато працювали, але я хотів би зізнатися вам, що у мене була можливість вчитися у вас. Ми використовували чимало ваших навичок і знань і змогли використовувати їх як приклад для наших виборів — і так, це правда, що це були унікальні вибори.

Ми опинилися в унікальній ситуації, з якої змогли вийти переможцями, досягти унікального успіху. Можу сказати вам наступне: вперше ви подзвонили мені, щоб привітати з перемогою на президентських виборах, вдруге ви зараз телефонуйте, коли моя партія перемогла на парламентських виборах. Я думаю, я повинен перемагати частіше, щоб ви могли дзвонити мені частіше, і ми могли розмовляти по телефону частіше.

Трамп: Це дуже хороша ідея. Думаю, ваша країна дуже рада цьому.

Зеленський:
Так, по правді кажучи, ми стараємося з усіх сил, тому що ми хочемо побороти корупцію в нашій країні. Ми привели багато-багато нових людей. Не старих політиків, не типових політиків, тому що ми хочемо створити новий формат і новий тип уряду. Ви великий вчитель для нас і в цьому.

Трамп: Ну, це дуже мило з вашого боку — сказати це. Скажу, що ми робимо багато для України. Ми докладаємо багато зусиль і присвячуємо багато часу. Набагато більше, ніж європейські країни, які повинні допомагати більше, ніж вони роблять це зараз. Німеччина майже нічого не робить для вас. Все, що вони роблять, — це говорять, і я думаю, у вас повинні бути питання до них. Коли я спілкувався з Ангелою Меркель, вона говорила про Україну, але вона не здыйснювала дій. Точно так само і багато європейських країн. Тому я думаю, що вам варто звернути увагу на це. А США добре ставляться до України. Я б не сказав, що це обов’язково взаємно, тому що відбуваються нехороші речі, але США дуже-дуже добре ставляться до України.

Зеленський: Так, ви абсолютно праві. Не просто на 100%, а на 1000%. І я можу сказати вам наступне. Я говорив з Ангелою Меркель і зустрівся з нею. Я також зустрічався і розмовляв з Макроном. І я сказав їм, що вони роблять недостатньо в питаннях, пов’язаних із санкціями. Вони не застосовують санкції. Вони не працюють стільки, скільки повинні працювати на Україну. Логічно, щоб Європейський Союз був нашим найбільшим партнером, але фактично США є набагато більшим партнером, ніж Євросоюз, і я дуже вдячний вам за це, тому що Сполучені Штати роблять дуже багато для України. Набагато більше, ніж Європейський Союз, особливо коли мова йде про санкції проти Російської Федерації. Я б також хотів подякувати вам за вашу велику підтримку в галузі оборони. Ми готові продовжувати співпрацю для подальших кроків. Зокрема, ми практично готові купити більше джевелінів у США з метою оборони.

Трамп: Я хотів би, щоб ви зробили нам ласку, бо наша країна багато пережила і Україна знає багато про це. Я хотів би, щоб ви дізналися, що сталося з усією цією ситуацією з Україною, з Crowdstrike. Напевне, можна залучити когось із ваших людей. Сервер, вони говорять, він в Україні. Багато чого відбувається навколо цієї ситуації. Я думаю, що ви оточуєте себе такими ж людьми. Я б хотів, щоб генеральний прокурор подзвонив вам або вашим людям, і я б хотів, щоб ви були в курсі цього. Як ви бачили вчора, вся ця плутанина закінчилася провалом Роберта Мюллера, це був провальний спектакль, але вони кажуть, що багато що почалося з України. Дуже важливо, щоб ви зробили все, що в ваших силах, якщо це можливо.

Зеленський: Так. Для мене дуже важливо все, що ви щойно згадали раніше. Для мене як президента це дуже важливо, і ми відкриті для будь-якого майбутнього співробітництва. Ми готові відкрити нову сторінку співпраці у відносинах між США та Україною. Для цього я щойно відкликав нашого посла із США, і його замінить дуже грамотний і дуже досвідчений посол, який працює над тим, щоб наші народи стали ближче. Я також хотів би і сподіваюся, що він завоює вашу довіру, у вас будуть хороші відносини, щоб ми могли співпрацювати ще більше. Я особисто скажу вам, що один з моїх помічників говорив з містером Джуліані, зовсім недавно, і ми дуже сподіваємося, що містер Джуліані зможе відвідати Україну і ми зустрінемося. Я просто хотів ще раз запевнити вас, що серед нас лише ваші друзі. Я впевнений, що я оточив себе найкращими і найбільш досвідченими людьми. Я також хотів сказати вам, що ми друзі. Ми великі друзі і у вас, пане президент, є друзі в нашій країні, тому ми можемо продовжити наше стратегічне партнерство. Я також планую оточити себе чудовими людьми, а говорячи про це розслідування, я як президент України гарантую, що воно буде прозорим і чесним. В цьому я вас запевняю.

Трамп: Добре, тому що я чув, що у вас є прокурор, який був хороший, а потім його зупинили, і це дійсно несправедливо. Багато людей говорять про це, що вони зупинили вашого дуже хорошого прокурора, і до цього були залучені у вас дуже погані люди. Містер Джуліані дуже шанована людина. Він був мером Нью-Йорка, великим мером, і я хотів би, щоб він вам подзвонив. Я попрошу його зателефонувати разом з генпрокурором. Руді дуже добре знає, що відбувається, і він дуже здібний хлопець. Якби ви могли поговорити з ним, це було б чудово. Колишній посол США, жінка, це погана новина, і люди, з якими вона мала справу в Україні, теж були поганою новиною. Я просто хочу, щоб ви про це знали. З іншого боку, є багато розмов про сина Байдена, що Байден припинив кримінальне переслідування, і багато людей хочуть дізнатися про це, тому те, що ви можете зробити з генпрокурором було б чудово. Байден став розповідати про те, що він припинив переслідування, так що, якщо ви можете розглянути це… це звучить жахливо для мене.

Зеленський:
Я хотів розповісти вам про прокурора. Перш за все я розумію, що я добре обізнаний із ситуацією. Оскільки ми виграли абсолютну більшість у нашому парламенті, наступний генпрокурор на 100% буде моєю людиною, моїм кандидатом, який буде затверджений парламентом і почне виконувати свої обов’язки у вересні. Він або вона розглянуть ситуацію, особливо щодо компанії, яку ви згадали у зв’язку з цим питанням. Питання у зв’язку з розслідуванням цього випадку насправді питання того, щоб переконатися у відновленні чесності, тому ми подбаємо про це і будемо працювати над розслідуванням справи. До того ж, я хотів би просити вас, якщо у вас є якась додаткова інформація, яку ви можете надати нам у цій справі, це б дуже допомогло. Щоб ми змогли здійснити правосуддя в нашій країні щодо посла України в США (очевидно мова йшла про посла США в Україні Марі Йованович — ред.), наскільки я пам’ятаю її звали Іванович. Це чудово, що ви були першим, хто сказав мені, що вона була поганим послом, тому що я згоден з вами на 100%. Її ставлення до мене було далеко не найкращим, тому що вона обожнювала попереднього президента, і вона була на його боці. Вона не сприймала мене як нового президента досить добре.

Трамп: Ну, їй доведеться змиритися з деякими речами. Я скажу, щоб містер Джуліані вам подзвонив і мені також повинен зателефонувати генеральний прокурор Барр і ми докопаємося до істини. Я впевнений, що ви з цим розберетеся. Я чув, що з прокурором дуже погано обійшлися, і він був дуже чесним прокурором, так що удачі у всьому. Я передбачаю, що ваша економіка буде все кращою і кращою. У вас багато активів. Це велика країна. У мене багато друзів-українців, вони неймовірні люди.

Зеленський: Я хотів би сказати вам, що у мене також є досить багато українських друзів, які живуть у Сполучених Штатах. Насправді востаннє, коли я подорожував у США, я зупинявся у Нью-Йорку недалеко від Центрального парку, і я зупинявся у Трамп-тауер.

Я поговорю з ними і сподіваюся побачити їх знову у майбутньому. Також хотів би подякувати вам за запрошення відвідати Штати, особливо Вашингтон. З іншого боку, я також хочу запевнити вас, що ми дуже серйозно поставимося до цієї справи і будемо працювати в плані її розслідування. Що стосується економічного, у наших двох країн великий потенціал, і одне з питань, яке є надзвичайно важливим для України — це енергетична незалежність.

Я вважаю, що ми можемо досягти чималих успіхів у співпраці у сфері енергетичної незалежності зі Сполученими Штатами. Ми вже працюємо над цим. Ми купуємо американську нафту, але я дуже розраховую на майбутню зустріч. У нас буде більше часу і можливостей обговорити ці можливості і краще пізнати один одного. Я хотів би подякувати вам за вашу підтримку.

Трамп: Добре. Добре, велике спасибі, і я це ціную. Я скажу Руді [Джуліані] і генеральному прокурору Барру зателефонувати. Дякуємо. Як тільки вам захочеться в Білий дім — дзвоніть, не соромтеся. Назвете дату — ми все влаштуємо. Я з нетерпінням чекаю зустрічі з вами.

Зеленський: Дуже дякую. Я буду дуже радий приїхати і радий зустрітися з вами особисто і познайомитися ближче. Я з нетерпінням чекаю нашої зустрічі і хотів би запросити вас відвідати Україну і приїхати до Києва, це дуже гарне місто. У нас прекрасна країна, в якій вам будуть раді. З іншого боку, вважаю, що у вересні ми будемо в Польщі і, сподіваюся, зможемо зустрітися там. Сподіваємося зустрітися Польщі. А після цього ваша подорож в Україну може виявитися чудовою ідеєю. Ми можемо або сісти на мій літак і полетіти в Україну, або на ваш літак, який, імовірно, набагато кращий за мій.

Трамп: Добре, розберемося. Я з нетерпінням чекаю зустрічі з вами у Вашингтоні і, може бути, в Польщі, думаю, що ми обидва там будемо в один і той самий час.

Зеленський: Велике спасибі, пане президенте.

Трамп: Вітаю з фантастичною роботою, яку ви виконали. На вас весь світ дивився. Думаю, що поздоровлень було більше, ніж розчарування.

Зеленський: Дякую, пане президенте, до побачення. 
 
<iframe width="670" height="380" src="https://www.youtube.com/embed/hVkqnznTeGY" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>
Переглядів (2326) Коментарів (1) Додати коментар Версія для друку
Інші новини по темі
1. У скільки китайський короновірус "covid-19" обійдеться світовій економіці
2. США виділять $1 млрд для реформи енергетики в державах Східної Європи
3. Спікер парламенту Естонії звинуватив Росію в анексії територій
4. Стрілки символічного годинника Судного дня, рух яких відповідає рівню небезпеки для людства, наблизилися до півночі (ОНОВЛЕНО)
5. В Ірані оголосили $3 мільйони нагороди за голову Трампа
Коментарі
Додати свій коментар
  Ваше ім'я
  Місце проживання
  Введіть код
 оновити код
 
 
Увага, коментарі не відповідаючі нашим вимогам будуть видалені.
зачекайте ...